top of page

JAK WZMACNIAĆ ENERGIĘ YIN


YIN czyli „do środka”.

To ciepło. Delikatność. Głębia.

YIN to wrażliwa JA na zewnątrz. Lecz silna i mocna WEWNĄTRZ.


YIN karmi się się głębokim spokojnym, ale bardzo świadomym oddechem. To w pełni uważny głęboki wdech angażujący przeponę. Oraz spokojny w pełni obecny wydech.


YIN lubi też zatrzymać się. Również pomiędzy wdechem i wydechem. Lecz nie po to, by stworzyć napięcie. Ale po to, aby jeszcze bardziej wydłużyć STAN BYCIA.


Głównym zadaniem YIN jest Ciebie zrelaksować. Odżywić w spokój. W głębokie siebie odczuwanie. W OBECNOŚĆ.


YIN to KOBIETA w Tobie. Przeciwległy jej biegun : YANG - to męskie w Tobie. Oba te bieguny spotykają się lecz pomimo połączenia zawsze pozostaną odrębnymi światami.


YIN pokazuje, że ocean jest równie ważny, co erupcja wulkanu. POTRZEBUJEMY zasilać siebie GŁĘBIĄ. Po to, aby móc doswiadczać SZCZYTÓW.

YIN w codziennym życiu to kontemplacja bosych stóp w porannej trawie. To leśny spacer donikąd. To połączenie dłoni WOLNE od znaczenia.


YIN to nasza PRZYSZŁOŚĆ. Ponieważ w YIN dojrzewa ludzki EMBRION. Jesteśmy zasilani oceanem wód płodowych już od POCZĄTKU naszego istnienia.


Rodzimy się, by móc spotkać się z ŻYCIEM. Jednak naszą NATURĄ na zawsze pozostanie GŁĘBOKA CISZA YIN.„Jak rozpoznałam kobiece w sobie”

______

Be Your Own Path 🌿

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page