top of page

JAK WYGLĄDA RYTUAŁ MASAŻU TANTRYCZNEGO

Spotkanie z Tantrą może zawierać w sobie poruszenie wielu poziomów i wymiarów. Przeważnie większość praktyków Tantry i terapeutów tantrycznych polega na swojej intuicji oraz indywidualnie dobiera sposób pracy z drugim człowiekiem.


Rytuał masażu Tantrycznego wymaga Twojej jasno sprecyzowanej intencji. To znaczy, że zanim rozpoczniemy jakąkolwiek praktykę tantryczną potrzebujemy uświadomić sobie cel podróży. Dlatego, że rytuał masażu tantrycznego nie jest zwykłym masażem, który ma rozluźnić wyłącznie Twoje mięśnie. Do tego celu zostały stworzone innego rodzaju praktyki masażowe.


W masażu tantrycznym pracujemy również na ciałach subtelnych, wzbudzamy energię, praktykujemy świadomy dotyk i świadomy oddech w trakcie sesji.Podczas takiego spotkania skupiamy się na rozpoznaniu siebie : w jakim miejscu w sobie jestem teraz? W jakim stopniu mogę poddać się temu, czym zostaje obdarowywany w trakcie masażu i przyjmowania dotyku. Jak głęboko mogę zanurzyć się w to doświadczenie i czy jestem w stanie odpuścić kontrolę umysłu ?


Tantra uczy bycia w przepływie.

To znaczy pozwalamy sobie na pełne odpuszczenie tego, co znamy. Pozwalamy sobie odkryć siebie niepoznanych. Rozpoznać siebie na nowo. Być może na głębszych rejestrach częstotliwości naszego mózgu oraz innych poziomach odczuwania niż dotychczas. Dlatego rytuał masażu tantrycznego nie jest dla każdego.


Potrzebujesz odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy chcę od siebie czegoś więcej ? Czy jestem gotowy/gotowa odkryć siebie więcej? Zarówno pięknych przejawów siebie jak i również tych mniej wygodnych ? Ponieważ Tantra obnaża wszystko. Takim jest narzędziem. Takim wielowymiarem. Który proponuje nam dotarcie do esencji. Do czystej prawdy o nas.


I kiedy już zrzucimy wszelką iluzję, którą zbudowaliśmy o sobie poprzez nasze myśli. I pozostaniemy w żywym czułym odczuwaniu. Nadzy. Bez możliwości uchwycenia się czegokolwiek. Będziemy mogli rozpoznać jaką Naturą w istocie jesteśmy.


Dlatego jeśli pragniesz siebie więcej. Głębiej nurkować w to CZYM JESTEŚ. Wówczas ścieżka Tantryczna jest drogą, która może wesprzeć Ciebie ku jeszcze głębszej miłości do samego siebie. Bo tym w rzeczywistości ta praktyka jest. TANTRA jest w stanie doprowadzić nas do esencjonalnej prawdy. Jeśli JESTEŚMY NA NIĄ GOTOWI.

_______

🏵️ Indywiduakne sesje w duchu Tantry stacjonarnie >> https://www.dotykobecnosci.com/swiatynia-serca >> Październik >> PODDĘBICE

🏵️ Online >> https://www.dotykobecnosci.com/spotkania-w-prawdzie >> Bezterminowo

______

Dotknij siebie czule 🦋

____

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page