top of page

Jak pobudzić ducha do działania?


Przede wszystkim. Rozsmakuj się w swojej duchowej formie. Zauważ, co porusza Twoim ciałem. Czym jest wdech i wydech w Tobie.


🌞 Odczaruj się z myśli przekonywujących Cię do czegokolwiek. Każda w coś wiara zamyka Ciebie na nowe punkty widzenia. Rozpuść w sobie przekonanie. O tym, że jesteś jakiś jeden , konkretny, niezmienialny. Pozwól sobie odszukać siebie nowego. Niech ciekawość siebie nie ma końca! 🌺 Oddychaj!


🌞 Uraduj się z rzeczy małych. Nawet jeśli jeszcze jesteś przekonany, że nie ma powodu do radości, sprawdź jak to jest, poczuć się uradowanym i we wdzięczności. Że coś jest. Że coś masz. Że jesteś tu gdzie jesteś. Wyślij swój piękny umysł na poszukiwanie skarbów. Niech odnajdzie dla Ciebie całą obfitość tej chwili! 🌺 Oddychaj!
🌞 Rozgość się w cielesnym odczuwaniu siebie. Porusz ręką. Jakbyś robiła to pierwszy raz w życiu. Zachwyć się mechanizmem działania każdej cząstki siebie. Sprawdź dlaczego coś się porusza tak a nie inaczej. Jak to jest, że Twoje ręce mogą wznieść się ponad Twoją głową i swobodnie opaść ku ziemi? Gdzie jest środek Twojej ciężkości ? Gdzie czujesz miękkość a gdzie czujesz sztywność? Porusz każdym miejscem siebie. Ciało jest Tobą a Ty jesteś ciałem. Duch do działania rodzi się w głębokim siebie odczuwaniu! 🌺 Oddychaj!


Marzenia😌

Poddaj się podróżom poza czasem i przestrzenią. Niech miejsce w którym jesteś, nie ogranicza Cię w bezkresie i pięknie Twojego umysłu! Jesteś jego przewodnikiem a on Twoim wiernym przyjacielem. Niech zabierze Cię tam, gdzie potrzebujesz być i pokaże Ci to, co potrzebujesz zobaczyć w swoim życiu. Materialna manifestacja to wynik Twojej własnej wibracji. Na poziomie myśli, uczuć i emocji. Jesteś tym, o czym myślisz, że jesteś. Otwieraj się na niezbadane. 🌺 I oddychaj..


Miłuj ponad wszystko. Siebie. Swoje potrzeby na dziś. Swoje ”nie” na teraz. Swoją potrzebę zmiany zdania. I całą swoją kreację, która pragnie się przejawiać. To Ty jesteś Światem. Kochaj. I pozwól innym kochać Ciebie ❣️Oddychaj..


🌞 Łącz się. Z tym, co wibruje w Twoim sercu. Jeśli czujesz, że to, na co patrzysz jest dla Ciebie. Jeśli czujesz, że miejsce, o którym myślisz wesprze Twą miłość do siebie. Pójdź tam. Chociażby jedną myślą dziennie. I uśmiechnij się. Do niej. Do niego. Do miejsca, w którym marzysz być. 🌺 Oddychaj..


Radosnego przeżywania❣️

Dotyk Obecności

___________________

Czule i z radością🦋


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page