top of page

INTEGRACJA SEKSUALNOŚCI POPRZEZ MASAŻ TANTRYCZNY

Tantra stwarza możliwość ku zanurzeniu siebie w to co pierwotne, w to co najbardziej żywe i gorące w nas.

Odkrywa, że esencją nas samych jest kosmiczny ogień płynący wprost z dna naszej miednicy. Masaż tantryczny pozwala na odkrycie tego daru, którym jesteśmy. Zanurza nas w istotę bycia i życia.


Integracja seksualnej natury człowieka w Tantrze zachodzi poprzez ujawnienie i wydobycie wszystkich części pierwotnego instynktu, ale też czułości, mądrości i miłości do samego siebie oraz esencji stworzenia.


Seksualność jest podstawą. Bazą dla wszystkiego czego będziemy chcieli doświadczać podczas życiowej wędrówki.

Dlatego tak ważne jest ujawnienie przed sobą samym wszystkich cieni, mrocznych aspektów, i tych tak naprawdę nieprzyjętych z powodu oceny i podziału na złe dobre i nie do przyjęcia.


Tantra to holistyczna praktyka. Nie odrzuca niczego. Nawet jeśli są to blokady, lęk, nieżyczliwość w stosunku do siebie. Najgorsze zbrodnie i przekroczenia wobec siebie. Tantryczny masaż obejmuje to wszystko poprzez dotyk i świadomą obecność.


To praktyka umożliwiająca zbadać i doprowadzić siebie do najgłębiej ukrytych sekretów w nas.


Jest niebywale skuteczna jeśli mamy gotowość w końcu spotkać samych siebie. Odnajduje nas po kawałku. Ukochuje na wiele sposobów. I jest w stanie przywrócić nas do centrum. Do fabrycznych ustawień tego jak było na początku. Do Niewinności - poprzez zniesienie winy i pogardy do samego siebie. Pozwala na nowo otworzyć siebie na przepływ życia.


_____

Zapraszam

Na Rytuały Masażu w Duchu Tantry poświęcone integracji i wewnętrznemu rozpoznaniu. Zapisy https://www.dotykobecnosci.com/formularz-zgloszeniowy-tantra GRUDZIEŃ >> PODDĘBICE

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page