top of page

Budowanie miłości do siebie

Odbywa się małymi kroczkami.

To codzienne wybory produktów w sklepie. To wyczuwanie, co służy naszemu zdrowiu, a co nie. To uwolnienie siebie od osądzania. Świata. Innych ludzi. Siebie. To ciągła relacja ze sobą na poziomie myśli, uczuć i emocji. To relacja, która potrzebuje codziennej praktyki. Codziennej kontemplacji.


Miłość do siebie nie pojawia się z nikąd.

Oczywiście możemy podziałać odpowiednią medycyną, przyjąć dobry masaż, pozwolić energii przepłynąć przez nasze serce. Jednak to zwykła codzienność zdeterminuje trwałość miłosiernej postawy wobec siebie. To jak będziemy celebrować każdy jeden dzień. To jakim posiłkiem się nakarmimy. To jak głęboko i jak często pozwolimy sobie odpocząć i jak mocno również sobą potrząsnąć, by móc oczyścić się ze stagnacji.


Miłość do siebie to warunek konieczny udanych relacji na zewnątrz nas.

Wszystkich, które pojawiają się w naszym życiu. Wszystkich, które do niego zapraszamy. To warunek konieczny dla spełnienia. I aby móc bezawaryjnie i z lekkością płynąć. W każdym wyzwaniu. W każdym zadaniu. W każdej podróży, której chcemy doświadczać.
Miłość do siebie odkrywa przed nami ogrom możliwości. To drzwi do spełnionych marzeń. Obfitości. I zdrowia na każdym poziomie. To klucz do pełni naszej wrażliwości. Do wszystkiego o czym jest człowiek.


MIŁOŚĆ NA DOTKNIĘCIA

„O miłości do siebie”

Dotyk Obecności112 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page