top of page

Aby utrzymać obfitość materialną..

Potrzebujesz wzmocnić swoją „ziemię”.

A wyznacznikiem mocnej ziemi jest


S p o k ó j


I mądrość wynikająca z naturalnego przepływu. Tak jak Planeta - nasza Ziemia. Jej wibracja tętni ogromem spokoju. Wystarczy, że zanurzysz się w jej przestrzenie. Zaobserwujesz śpiewające ptaki i sarny biegające w leśnej kniei. Posłuchasz szumiącego oceanu i zanurzysz się w każdą odrobinę ziemskiego stworzenia.

Podstawą tego, co nas otacza, jest niezachwiana pewność i żywy spokój. Tego potrzebujemy, aby móc ugościć dużo. Aby móc trzymać tak jak Ziemia. Wielość roślin, gatunków. Całą różnorodność i obfitość. Aby wspierać cała tą kreacje potrzebujemy mocnego fundamentu.


A tym. W naszym ciele jest cały obszar miednicy, na którym opiera i wspiera się reszta naszego ciała. To w niej początek ma życie. I z niej pochodzi źródło niewyczerpywalnej energii. To jak się mamy z własną s3ksualnością. I czy w ogóle się mamy. Czy czujemy połączenie z cielesnością. Czy łatwo przychodzi nam ruch, który płynie, a który nie jest wymuszony i zaprojektowany przez umysł? Czy z lekkością i swobodą dajemy porwać się w taniec? Dać się zainspirować nowym pomysłem? Wchodzić odważnie w nowe i nieznane?


To jak się mamy z własnym centrum u dna miednicy odzwierciedla się w tym, co widzimy u siebie w życiu na zewnątrz. To jak się mamy z własną s3ksualnością wewnątrz, rodzi owoce na zewnątrz. Ile tam jest ognia? A ile jest spokoju? Czy wypełnia nas tylko pragnienie? Czy może beznamiętność, chłód, obojętność?
Jak przechodziliśmy etapy własnego dojrzewania? Czy w pełni doświadczyliśmy wszystkich zmian jakie zachodziły w naszym ciele? Czy mieliśmy możliwość i zgodę na to, aby przechodzić przemiany? A może pewne procesy z jakichś względów musiały zostać zatrzymane? Sprawdź, jak to było u Ciebie.

Istotą materialnej obfitości będzie to, co głęboko na dnie Twojego ciała. Bez względu na to, czy jesteś kobietą. Czy mężczyzną. Jednakowo zaczynamy swoje życie tutaj i rozwój. Sprawdź na ile masz się ze sobą w zgodzie. Na ile pozwalasz sobie być autentycznie. Tak jak chcesz. Na ile pozwalasz sobie przejawiać całe swoje Jestestwo.


Bo to, będzie wyznacznikiem tego, na ile możesz swobodnie poczuć się w przepływie. Finansowym. Relacyjnym. I wszelakim. Na ile czujesz grunt w sobie, aby móc te wszystkie sfery życia utrzymać i rozwijać je. Na ile mają one podłączenie pod źródło energii w Tobie.

Sprawdź. A Jeśli jeszcze nie czujesz tyle ile potrzebujesz. I nie masz tyle ile chciałbyś mieć. To może czas przyjrzeć się sobie znacznie znacznie g ł ę b i e j ? 🧐


„Mechanizmy życia w obfitości”

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page