top of page

** ŻYWE RELACJE **

To temat przewodni mojego serca na dziś. To temat, w który się zagłębiam, eksploruje, i powołuje do życia ~ siebie w intymności z drugim człowiekiem.

Intymności, która pozwala nam siebie zobaczyć, poczuć właściwy moment, aby móc siebie objąć w tym, co jest.


Żywe relacje są dla mnie o stawaniu w miłości do siebie poprzez odnajdywanie tego, co w nas poprzez bezgłośne uważne słuchanie - swoich potrzeb na ten moment - zarówno tych w ochocie na przyjęcie jak i tych, które chcą wyrazić się w obdarowywaniu.


Żywe relacje są dla mnie też o ciszy. O tym wspólnym byciu, gdzie nie trzeba nic mówić a wszystko zostaje usłyszane. To dla mnie przestrzeń o otwartości dla siebie nawzajem i o głębokim czuciu. Intuicja prowadzi nas w tym tańcu. Kierujemy się swoim środkiem.


Odbieramy wrażenie o kolejnym kroku z głębi naszego ciała. A nie o tym, co na ten moment jest właściwe dla nas czy dla istoty z którą jesteśmy we wspólnej przestrzeni.


Intuicja kieruje nas ku podróży. To podróż bez znaków informacyjnych z których możemy czytać poprzez intelekt. Intuicja to podróż po „niepoznanym”. Prowadzi nas ku temu o czym nie wiemy. Dlatego relacja oparta na intuicyjnym prowadzeniu zawsze pozostaje żywa. Staje się nią spontaniczny gest. Łagodne objęcie, otulenie. Przytulenie bez podawania przyczyny o czym jest. Intuicja pozwala na przejawianie się kochającej natury w nas, którą jesteśmy u podstawy swojego bytu.


Intuicja otacza nas pokorą. Każdy ruch oparty o głębokie czucie stwarza pole o właściwościach magnetycznych dlatego też uzdrawiających. Wszystko, co nie zostało kiedyś uznane czy zobaczone ma szanse wyrazić się i wybrzmieć w tak ukierunkowanej i prowadzonej „bez myśli” ale w obecności relacji. To kontakt z naturą rzeczy - kiedy jesteśmy zagłębieni w siebie i w sobie nawzajem. To kontakt z tym, o czym zapisała się w nas boskość 🌿✨


_______

* O relacjach ponad rozumieniem.

* O czuciu.

* O naturze stwarzania rzeczy.

„O Byciu”


Zapraszam na spotkania o stwarzaniu życia i przepływu w relacji. Zapraszam do odnalezienia czasu i przestrzeni na podarowanie sobie głębi w codziennym życiu 🌞🌿


Dostępne terminy na sesje indywidualne w czerwcu 8-30. Możliwość spotkania się na UNITY WAVES Festival Ja będę. A Ty ?

🌞🌿 Z a p r a s z a m y 🌿🌞

______

& Unity Waves Community

🦋 Dotknij siebie czule 🦋

21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page