top of page

Świetny Święty Seks

Uświęcony Seks. Jak go rozpoznasz?


W tantrycznych komunity często mówi się o świętej seksualności. O duchowym seksie. Ale dla początkowego adepta tantrycznej ścieżki może to wydać się abstrakcyjnym pojęciem. Zwłaszcza jeśli dopiero wkracza w świat ducha.


Uświęcenie jest czymś ponad ludzką miarą.

To znaczy, że nie może odbyć się z poziomu głowy, umysłu, myśli a co - za tym idzie - z poziomu pragnienia.


Święty oznacza Czysty.

Czysty od kłamstwa którym jest osobowość, odgrywana rola, i każda nakładka zbudowana przez Ego na potrzeby manifestacji cyfrowej rzeczywistości. Poza tym wszystkim, co buduje nasz umysł, gdy mu na to pozwalamy - jest CZYSTA JEDNIA. Pustka. I Pełnia za jednym razem.Aby Seks mógł być święty. Potrzebujemy zrezygnować z ogrywania ról. Z pragnień i potrzeb, które generują wewnętrzny brak.

Święty Seks to wyjście poza dualność postrzegania. Ponieważ Uświęcenie to Zjednoczenie.


Może przybrać on dowolną formę. Może być dziki. Namiętny. Rozkoszny i płynący. Może być pełen ognia i pełen wody. Lecz to, co sprawia, że staje się Świętą Celebracją to świadomość niekończącej się chwili .. Ona wskazuje Ci na rytm oddechu. Ona nasłuchuje pulsu twojej kochanki. Ona inicjuje kolejny krok. Ona budzi Serca po więcej bez potrzeb i bez pragnień.

Po prostu WYDARZA SIĘ ..


To, co potrzebujemy zrozumieć, Żyjąc jeszcze w nieświadomym - to jak bardzo zmienia się umysł gdy zaczynasz przyzwalać temu, co płynie. Nie gonisz. Ani nie popychasz. Nie starasz się inicjować. Nie masz niczego na myśli. Płyniesz. Jak łódka bez sternika. Jak woda w korycie rzeki. Jak krew w żyłach. Płyniesz ..


.. bo JESTEŚ ŚWIĘTY

_____

„Świetny Święty Seks”

44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page