top of page

Świadomy Seks :: Świadoma Intymność :: Świadome Relacje


PARTNERSTWO JEST DROGĄ I KLUCZEM ku jeszcze głębszemu połączeniu ze sobą.

Pozwalamy. Siebie zobaczyć. W najintymniejszych momentach. Czasami trwają one całą wieczność jeśli dzielimy je z kimś dla nas bliskim. Przepełniają się w nas i wlewają w otwarte przestrzenie, których nie zachowujemy już tylko dla siebie.


Są też trudne momenty. Kiedy resztki oporu przed samym sobą i przed byciem zobaczonym aktywują się w nas. Lecz to trwa chwilę. Dopóki znów uświadomimy sobie, że nie ma już nic do ukrycia. Wówczas relacja obojga może naprawdę zacząć rozkwitać.


Stajemy się dla siebie lustrem miłości. Tej miłości, którą sami mamy dla siebie. Którą odkryliśmy w sobie zanim postanowiliśmy połączyć siebie w jedną drogę.

Ta miłość jest dla nas wskaźnikiem. Drogowskazem. Przewodnikiem. Ku głębiej. Ku bardziej świadomie. Ku lżej w codzienności.

Rozpuszcza w nas chęć ku więcej.

Bo w niej odnajdujemy wszystko.


Świadome relacje to wyzwanie dla tych, u których pośpiech jest mocno wpisany w kod DNA. Nie uda ci się doświadczyć pełnego przepływu z ukochanym jeśli nadal coś gonisz. I nie uda ci się uszczęśliwić siebie w relacji jeśli rytm waszego podążania poprzez życie jest różny.


Bo świadoma relacja to jednakowość. To bycie blisko i nasłuchiwanie siebie nawzajem.

Decydujesz się na pełne zjednoczenie. Zatem decydujesz się podążać jednym rytmem. Scalać się jednakowym oddechem. To wyzwanie. A jednocześnie codzienna praktyka bezwarunkowości w miłości. To szczyt doznań w seksie. To szczyt możliwości twórczych w codziennej wędrówce.


Stajemy się dla siebie opiekunami. Stajemy się bratnimi duszami. Bliźniaczym płomieniem. Który wschodzi i zachodzi o jednym czasie i w jednym kierunku.


Stajemy się dla siebie rodzicami. Oddajemy się w beztroskę dziecięcej radości. Miłujemy każdą chwilę razem. Jesteśmy Jednym. Odkrywamy, że pełnia może doświadczać się poprzez nas na kolejnych wiele wymiarów. Od wspólnego poranka i zapachu wschodzącego słońca. Po noc namiętnych oddechów w bliskości naszych głęboko miłujących ciał.


Jesteśmy jak jeden organizm. Uczymy się żywego i życia w każdym kolejnym dniu. Łączymy się , bo rozumiemy , że bez nas TAKICH nie może istnieć nic więcej.*******

♥️♥️ Zapraszam w listopadzie na indywidualne sesje dla par w duchu tantry ku pogłębianiu relacji i spajaniu więzi - którą zdecydowaliście się WSPÓLNIE TWORZYĆ.

♥️ A teraz zapraszam Ciebie jeśli pragniesz otworzyć się na nową relację i pogłębić bliskość ze sobą. >> Na sesji poruszamy tematy w drodze ku doświadczaniu wewnętrznej wolności, aby w pełnym zaufaniu móc na nowo stwarzać pełnię w relacji >> Szczegóły w linku >> https://www.dotykobecnosci.com/swiatynia-serca


♥️🙏

_______

Dotknij siebie czule 🦋

__________

54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page