top of page

ŚWIADOMOŚĆ :: Niezbędnik Rozwojowca

Kiedy dajesz świadomości narodzić się i być z tobą - Nie ma miejsca na zatracenie, pogrążenie, odpłynięcie, odlot. Nie ma miejsca na pominięcie niezgody na jakikolwiek krok względem siebie lub innych. Nie ma miejsca na przekroczenia. Nie zrobisz nic wbrew sobie. Nie zrobisz nic wbrew nikomu. Nie zaśniesz.


Kiedy jest świadomość. Kiedy decydujesz się zainwestować energię w jej bycie - odczuwasz spokój cokolwiek się zadziewa i wydarza.


W relacji - kiedy masz świadomość - pragnienie przeradza się w jeszcze bliżej - siebie , kochanki , kochanka, siostry , brata.. Kiedy pragniesz być blisko i tęsknisz. Świadomość pozwoli tobie na transformację instynktu przetrwania dzięki relacji - na poziom połączenia o wymiarze bezwarunkowym.


Świadomość jest tym, co łączy - spragnione siebie serca, pożądające siebie ciała, zakochane bez pamięci umysły. Świadomość rodzi przestrzeń, w której w końcu możecie się spotkać naprawdę. W szczerości tego, co jest. Nie pomijając żadnego z waszych uczuć.


Świadomość daje wam możliwość naprawdę zobaczyć siebie. A gdy już to zrobicie, mija pragnienie. Mija chorobliwe pożądanie. Mija strach o utratę drugiej osoby. Mija obawa o zdradę. Mija zazdrość. Mija cokolwiek tworzycie, aby związać siebie nawzajem.

Widzicie siebie i to wam wystarczy, aby się spotkać i pokochać w tym, co jest. W świętości waszych niezależnych prawd. Możecie wybierać czas bycia razem bez kompromisu. Bez rezygnacji z siebie. Po prostu się spotykacie. Bo wasz wybór to - chcę. Podczas gdy pragnienie rodzi - muszę.


Nie chodzicie już za sobą. Nie wymuszacie spotkań i prowokowania, aby być razem. Po prostu dajecie przestrzeni narodzić się dla waszego spotkania, płynąc z tym co jest, słuchając ciała, podążając za nim inwestując jednocześnie w pełną świadomość tego, co jest - obecność . Wasza obecność i podążanie. Pozwala płynąć i spotykacie się w najmniej oczekiwanym momencie. Bez planów i manipulacji przestrzenią.


Kiedy jest wam do kogoś blisko. A racjonalność umysłu nie zna powodu i nie widzi sensu. Usiądź z tym. Zainwestuj w Świadomość. Bądź. Odkryj wasz wspólny skarb. Owoce zaskoczą was. Pomogą wzrastać w miłości dla wspólnego bycia, dla waszych indywidualności i wesprą dojrzałe połączenie się na wielu poziomach.


Tak odrodzi się nowa, nasycona światłem świadomości Ziemia. Tak odrodzicie się wy i serca, w których zamieszkacie. Tak odrodzi się miłość dla życia w was. Tak pokochacie siebie i tych wokół was. Poprzez czysty strumień świadomości z kosmicznego łona , które ma swoje źródło w was. Nigdzie na zewnątrz . W was rodzi sie światło. W najgłębszym mroku. Poprzez spoglądanie w niego. Obejmowanie go obecnością i serdeczną opieką. W was rodzi sie strumień życia . I to on rozpala wszelki akt kreacji którymi w istocie swojej również jesteście.


Inwestuj w Świadomość. Gdziekolwiek jesteś. Zaproś jej dary do swojego życia. Bądź jej dzieckiem. Twórz przepływ. Bądź prawdą.


____________________

www.dotykobecnosci.com

Bliżej siebie. Bliżej nas.

34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page