top of page

W przestrzeni z dotykiem obecności

Zapraszam Cię w podróż po duchowym świecie twojej wewnętrznej natury. Zapraszam Ciebie do świata odczuć, świata w którym serce prowadzi Cię za rękę, pokazuje jak być, jak kochać, przypomina o prawdziwej twojej naturze. Przypomina, po co tu jesteś i jak możesz spełnić swój potencjał.

Jestem praktykującą adeptką duchowej tantry serca, sensualną masażystką i miłującą Świadomość kobietą. Moją ścieżką jest miłująca obecność, dotyk, świadomość Ciała i Ducha w nim. Wychodzę do Ciebie, abyś mógł / mogła poczuć się znów jak w Domu. Jestem tu, aby wskazać tobie drogę do twojego serca, zaprzyjaźnić Cię z twoim ciałem, pozwolić mu na głębszy oddech, rozświetlić przestrzenie ducha i wyzwolić umysł z pułapki systemowych ograniczeń.

 

Poprzez świadomość, zabawę,  łagodną obecność i miłujący dotyk zabiorę cię w podróż do Serca wszechświata, którym jesteś w swej istocie. Pokażę jak Być, jak kochać, jak dotykać i otulać z Miłością.

Dzięki wspólnie spędzonym chwilom, nauczysz się - siebie bardziej, zanurkujesz w głąb swych odczuć, uczuć, emocji. Pogłębisz zmysłowe poznanie, będziesz mogła/mógł zatracić się w przyjemności i rozkoszy płynącej z oddania i zaufania dla tego co jest. Pogłębisz swój zachwyt nad światem, poczujesz mocniej zapach bezwarunkowej miłości, otulisz się jej kwiatem jak najcudowniejszą kochanką. Zabierzesz siebie w podróż do źródła twojego najwyższego potencjału, twej bez warunków kochającej istoty, którą jesteś.

Pozwolisz sobie siebie odnaleźć gubiąc się - w zaufaniu do tego, co jest, co płynie i przepływa przez ciebie. Pozwolisz sobie na siebie, czującego, czującą - w przyjemności, w radości i lekkości dla tego co tutaj i teraz. Razem odnajdziemy drogę i klucze do serca, które spełniają wszystkie twoje potrzeby i marzenia. Odnajdziesz siebie, poczujesz życie, odnowisz relację z wszechrzeczą i pozwolisz nakarmić się jej obfitością w szacunku i miłości dla twoich potrzeb, dla twojego własnego rytmu.

Odnajdziesz swoją Sekwoje. Wiecznie zieloną Oazę bytności najwyższego twego źródła. Będziesz jak to drzewo. Mocne, silne, niewzruszone. Będziesz miłująco obecny w pełni zmaterializowany i zamanifestowany w ziemskiej przestrzeni. Będziesz domem dla innych.

Tak właśnie kończy się i zaczyna podróż. Podróż do głębin naszego jestestwa. Do bycia w nieustannej prawdzie o sobie. Podróż do własnego serca, duszy i ciała. W jedności, w połączeniu, w wiecznym Teraz. Rozpoczynasz tutaj nowy rozdział swej twórczej przygody. W pełnej Świadomości, z Miłością pod rękę, w lekkości i radości dla całego istnienia.

"Pozwalając sobie - Jesteś. Naprawdę jesteś.

I nie chcąc nic więcej, masz wszystko" .

W podróż zapraszam o każdej porze roku, w każdym zakątu cudownej Polski. Możesz zaprosić mnie do siebie, możemy odnaleźć wspólnie neutralny grunt, gdzie w wolności bycia zgłębiać będziemy jego istotę. Będzie dotyk. Będzie masaż. Rozmowy na każdy temat i mnogość wglądów potrzebnych abyś mógł, abyś mogła stanąć na nowo w swojej prawdzie, w bliskości ze sobą, w chęci do życia, jego przepływu i z pasją dla twórczej kreacji. Spotkania mają na celu oczyścić Ciebie z iluzji, pokazać w czym jesteś i sprowadzić Cię do Ciebie prawdziwego. 

Możliwe są całodniowe spotkania jak i kilkudniowe w Twojej przestrzeni lub innej na terenie całej naszej cudownej Polski. Spotkania z intencją odkrywania i eksploracji siebie, transformacji i zmian ku życiu w pełni i Wolności.

Otwórz się na nowy szlak! 
Do zobaczenia w przestworzach.

bottom of page