top of page
1.jpg

Smocza Rodzina

animal-1296453_edited.png

POZNAJ NASZE SUPERMOCE

Witaj w przestrzeni smoczych Darów!

Jesteśmy Istotami  w drodze. Podróżujemy, odwiedzamy różne miejsca, kreujemy swoją Wioskę Mocy i zmieniamy przestrzeń na taką, w jakiej czujemy się najlepiej. Chcemy zaprosić Ciebie do tego wspólnego tańca. Możesz tworzyć razem z nami - jeśli odnajdujesz w sobie smoczy potencjał lub zaprosić nas, abyśmy mocą wspólnej twórczej manifestacji odczarowali Ciebie i Twoją przestrzeń ze wszystkiego, czego już nie potrzebujesz i zaprosili to, co pragniesz przywitać w swoim nowym Życiu! 

 

Jesteśmy z naszą mocą! Z naszym twórczym potencjałem! Otwarci i gotowi, aby wspierać Ciebie i Nas wszystkich w wędrówce po złoto naszych Serc!  Jesteśmy, aby ożywiać przestrzeń, która jest naszym wspólnym Domem. Zadbajmy o nas razem! Niech zadzieje się przepływ!


Zaprośmy Smoki, aby mogły wspierać nas w drodze do prawdziwego i żywego siebie! Zaprośmy je, aby dotknęły naszych serc i rozbudziły w nas ogień wolnej i świadomej kreacji!  Aby wszystkim nam było tutaj dobrze i żyło się lekko. Aby każdy mógł spełniać potencjał własnej twórczej przygody na skrzydłach wolności i odżywiać ten świat swoimi Darami!

Niech dzieje się miłość i przepływ!
Niech dzieje się przepływ i Miłość!

fantasy-4277066.jpg

odnowiciele planety | radośni wojownicy światła | przyjaciele ziemi i dzikiej natury
 

Smocza Załoga

264261143_199940578965079_1933080965850072338_n.jpg

Smoczyca Justyna

Kosmiczna kreatorka i twórczyni smoczej przestrzeni. 
Świetlista nauczycielka i przewodniczka na drodze do odnajdywania swojej wewnętrznej prawdy, pasji i twórczego potencjału. Uzdrowicielka, healerka, pasjonatka Tantry Serca.

SUPERMOCE JUSTYNY: Obecny Dotyk, Miłująca Świadomość, Widzenie, Czucie, praca z energią, trzymanie przestrzeni, Intuicja, Czystość Serca.

smok

Smok Bartłomiej

 

... opis ...

SUPERMOCE BARTKA:  ...

smok

Smoczyca Anna

 

... opis ...

SUPERMOCE BARTKA:  ...

smok

Smok Tomasz

 

... opis ...

SUPERMOCE BARTKA:  ...

smok

Smok Gerwazy

 

... opis ...

SUPERMOCE BARTKA:  ...

smok

Smoczyca Ewa

 

... opis ...

SUPERMOCE BARTKA:  ...

smok

Smok Anatol

 

... opis ...

SUPERMOCE BARTKA:  ...

Dołącz do Rodziny Kosmicznych Dragonów!

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie. Pragniesz dzielić się swoimi darami ze światem i podróżować razem z nami - Napisz! Pozwól nam poczuć siebie!
I baw się razem z nami!

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube
  • TikTok
bottom of page