top of page

Masaże z Miłością

Jednym z istotnych obszarów w moim życiu jest potrzeba obdarowywania, opieki i ukochiwania. Człowieka. Takim jakim jest. Dbania zarówno o jego wymiar duchowy - ciało emocjonalne jak i wymiar materialny - ciało fizyczne. W swojej drodze samopoznania odkrywam wciąż na nowo ścieżki własnej realizacji i tego co sprawia, że czuję pełnię wewnętrznego zadowolenia. Jedną z nich jest bycie w bliskości z drugim człowiekiem. Wsłuchiwanie się w jego potrzeby i bycie blisko jego serca. Nasłuchiwanie jego rytmu i melodii. Bycie z jego wewnętrzną naturą i prawdą na ten moment. 
 

Odnajduję pasję w dawaniu dotyku. Dotyku z miłością i pełną obecności świadomością, który jest głęboko odżywczą podróżą do siebie samego. Pozwala zostawić to co na zewnątrz i zanurzyć się w głąb własnych odczuć, wewnętrznej prawdy i sięgnąć po głęboki ocean ciszy i spokoju w nas. 
 

Zapraszam każdego, kto potrzebuje ukochania, zadbania o ciało i ducha na każdym poziomie. Zapraszam każdego, kto wie - mniej lub bardziej - jak zbawiennie wpływa na nasz ludzki organizm - miłujący dotyk i przestrzeń, w której można odpuścić wszelkie troski i oddać się chwili teraz. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują poczuć siebie bardziej. Bardziej zaopiekowani. Bardziej bliżej siebie samych. 

rose-3407234.jpg

Intuicyjna podróż z dotykiem w duchu tantry o  niepowtarzalnym wymiarze odczuwania. To podróż do zmysłowej natury ciebie - którą będziemy odkrywać i celebrować podczas tego spotkania. 

268283009_405201621343871_3414368018927344719_n.jpg
shutterstock_1839523039.jpg

Przystań dla Ciebie jeśli potrzebujesz odkryć miłosny potencjał w sobie. Zanurzyć się w oceanie kochającej natury własnego serca. I zaprosić do życia manifest udanej relacji.

więcej >

Tantryczna podróż z dotykiem budząca do życia na nowo. Jeśli potrzebujesz stanąć w swojej prawdzie - ODRODZIĆ SIĘ NA NOWO. W nagości, szczerości, czystości ze sobą. W objęciu tego, czym nie jesteś i puszczeniu tego wolno. W otuleniu dla każdej odrobiny Twojego ciała i ducha.

więcej >
bottom of page