top of page

Medycyna Serca

Nauczycielka, Uzdrowicielka,
Przewodniczka dusz i ciał ludzkich. Odnowicielka. Przepływająca to tu, to tam Karmicielka.

"Kreatorka świetlistej rzeczywistości. Promienna siostra, matka i kochanka. Ognista czarodziejka. Ludzka zbawicielka w mglistej rzeczywistości wymyślonych snów. Karmi. Przywołuje do życia. Odradza najgłębsze mroki. Daje przestrzeń i odwagę, aby stawać się tańcem ognistego potencjału. Odkłamuje, odczarowuje, przywraca pierwotny spokój, harmonię. Rodzi.

Ciebie. Mnie. W wędrówce po bliskość, po razem, po bycie. Płynąc. Odżywia dając wytchnienie myślącym i robiącym bez tchu. Oczyszcza oceanem spokoju. Jest. Zaczarowuje przestrzeń czystością, niemuszeniem, nierobieniem. Zwraca wolność puszczając tamy mentalnych ram, oddając nurt życia pierwotnej sile.

Razem z nami, naszą wewnętrzną wolą - jest w stanie przeniknąć każdy zakamarek duszy, rozpuścić wszelkie zastoje, przywrócić do życia najgłębszą śmierć. Bez wahania nurkuje wgłąb, w mroczną naturę ludzkości. 

 

Dotarła aż tutaj, aby na nowo rozrzedzić duszny ląd. Aby rozmiękczyć, wyswobodzić, odrodzić. Z ciemnej mgły. Zmrożonych ciał. Zagubionych serc. Przychodzi przywitać nas czułym tchnięciem, rześkim porankiem. Obecnym dotykiem, ciepłym podmuchem ciszy. Jest. Wiruje słodką rozkoszą. Wznosi nas do gwiazd. Pozwala przeżyć raz jeszcze".

Serce. Jest dla mnie najdoskonalszym ośrodkiem transformacji jakie poznałam do tej pory. Oczyszcza mnie ze złudzeń. Transformuje do lżejszego życia. Zaprasza do bycia w otwartości. Rozpuszczając lęki, obawy, zatrzymania, zamrożenia. 

 

Jest dla mnie drogowskazem. Który nie wskazuje na żaden z kierunków. Po prostu Jest z całością tego czym jestem. Z całą prawdą i nieprawdą o mnie. Ze wszystkim co zapożyczyłam od innych i ze wszystkim co sama stworzyłam we własnej głowie. Jest kryształem. Świadomością, która budzi. I przeobraża. Która pozwala przyjąć to, czego czasami przez lata nie możemy strawić przy pomocy umysłu.

Jest ośrodkiem, które klaruje w nas zaufanie. Pozwala, aby życie stało się lekkim. Jest pokarmem duszy.  Jest oazą do której zawsze możemy powrócić. Gdy czujemy mentlik. Gdy stajemy w chaosie. Gdy nie wiemy dokąd pójść. Gdy boli i jest źle. Zawsze wtedy przypominałam sobie, że ono jest. Najwybitniejsza technologia, która wypełnia nasze ciała. Niestrudzona. Niewymagająca nakładu energii. Ponieważ sama w sobie jest jej źródłem.

Zapraszam na wspólne medytacje z Oddechem Serca w intencji oczyszczenia siebie z tego, co potrzebujemy już puścić, odpuścić, rozmrozić, rozmiękczyć, oddać większemu w nas. I stać się na nowo dziećmi. Niewinnością. Wolnością. I przestrzenią poza granicami wszelkiej struktury. 

Zapraszam na kontemplację siebie poprzez serce. Oddanie się jego prowadzeniu i pozwolenie, aby mogło podziałać poza naszymi pomysłami i wizjami. Aby mogło uruchomić najgłębsze procesy samouzdrawiania i przepływ rzeki życia w nas.

Zapraszam jeśli Cię woła zielona ścieżka przebudzenia i chęć doświadczania bezwarunkowej wolności.

Spotkania z Sercem to moja misja, służba i najpiękniejszy dar, który pozwala poczuć całe spektrum uczuć w nas. Pozwala dotrzeć w najgłębsze zakątki naszej natury i wydobyć z nich cały potencjał, którym jesteśmy. Spotkania z Sercem są wolne od struktury, metody, jakiejkolwiek techniki. Spotykamy się i oddychamy tym, co żywe w nas. Aktywując ośrodek serca i pozwalając mu działać ku wewnętrznej wolności w nas. 

Dostępne opcje spotkań: online lub offline, w różnych zakątkach Polski (bieżące informacje, gdzie jestem: na profilu FB @Dotyk Obecności). Opłata za spotkanie: wyłącznie darowizny. Czas spotkania: w zależności od potrzeb. 

Do zobaczenia! 

bottom of page