top of page

o Kobiecie..

..dla Kobiety

Kobieta..

Jest stworzeniem kosmicznym.

Jest w mocy Łona w którym zapisane są wszystkie gwiazdy. Ma dostęp do nocy i mroku. Jest uhonorowana w duchu jako ta, która ma moc stwarzania z pozornie niczego. Lecz w swym zasięgu ma wszystko, czego potrzebuje.

Kobiecość rozkwita gdy ma ku temu przestrzeñ. Karmi łagodnością, czułym sercem, wrażliwością. Jest zabawą, jest spokojem, jest lekką zwiewną otuliną.

Kobiecość ma w sobie wiele znaczeń. Wiele możliwości do których może stanąć człowiek będący pod jej wpływem i w jej ciele. To nieograniczone niczym pole, spektakl bezmiarowości i płynącego bezkresu.

Na ziemi manifestuje się jako cud. Jest po to by uraczać pięknem, lekkim spojrzeniem, dotykiem który przemienia. Kobieta jest o transformacji. Dlatego dbałość o jej zdrowie jest podstawą dla całych społeczności.

W kobiecie możesz odnaleźć milion razy więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Bo kobieta to bezmiar. Nieskończoność. Ktokolwiek zagościł w jej progach wie, że podróż z nią nie kończy się nigdy.

Zadbaj o siebie kobieto dzisiaj. Teraz. A może za chwilę. Gdy poczujesz w sobie gotowość by stanąć do swojego przeznaczenia. To spotkanie ze sobą jest o zobaczeniu tego, w czym jesteś i tego z czego powstałaś. To spotkanie jest o Tobie, którą myślisz że jesteś, a jednocześnie otwieramy w nim drzwi dla Ciebie którą czujesz, że chcesz dla siebie być. Zapraszam Ciebie do przestrzeni eksploracji. Siebie w poddaniu. W zaufaniu do tego, co płynie w Tobie. Zapraszam Ciebie do przywitania siebie w swojej prawdzie, w swoim głosie, w materialnym poczuciu i wymiarze. Zapraszam do odkrycia siebie na nowo. Do powrotu na boskie łono Twojego jestestwa. Będziemy karmić się uważnością, obecnym dotykiem, słuchaniem ~ ucząc się przyjmować to, z czym i o czym jesteśmy na ten moment. Zapraszam jeśli masz chęć ujrzeć siebie pełną. Zadowoloną z siebie. Uczciwą wobec siebie. I prawdziwą. Taką jaką potrzebujesz odczuwać i jaką msz ochotę być.

dla Ciebie:

~ SPOTKANIA W PRAWDZIE ~ „Ja widzę”

Patrzymy na to, co jest. Bez chęci zmiany, bez potrzeby uzdrawiania. Po prostu jesteśmy z tym, z czym jesteś w sobie na ten moment. To ważne, aby otaczać świadomym wglądem, to o czym jesteśmy, czym się stajemy i ku czemu podążamy. Przyjdź z otwartym umysłem. To klucz.

~ SPOTKANIA W SERCU ~ „Ja czuję”

To wymiar doświadczania, który uruchamia centrum duchowej natury w nas. Serce jest jak Łono ducha. Jego moc to transformacja. Inicjując to spotkanie zapraszasz siebie w podróż po najdelikatniejszych zakamarkach siebie. To jest o smutku, to jest wybaczeniu, to jest o puszczeniu tego, co minęło. Zaproś siebie w tą przestrzeń by uczcić duchową naturę w Tobie.

~ SPOTKANIA W ŁONIE ~ „Ja wiem”

To czas celebracji Twojej cielesności. Ciała gęstego, materialnego, na maksa czującego i obecnego. To spotkanie, które niesie dary w postaci uwolnienia: od wstydu, od lęku przed oceną, od bycia „nie taką”. To podróż zabierająca Ciebie do tutaj i teraz. Do miejsca, w którym jesteś na co dzień. Czyli do Twojego ciała. Tu masz wszystko, czego potrzebujesz. I radość, i lekkość, łagodność i własną czułą obecność. Jesteśmy tu razem. I z trudnym. I z lekkim.

~ Nauka o własnych potrzebach i granicach ~

Spotkanie, które uczy Ciebie jasnego wyrażania o swoich potrzebach i ograniczeniach na ten moment. Sięgamy tutaj do tego, w czym jesteś na ten moment. Na ile możesz się otworzyć. I jak zapraszać siebie do eksploracji tego, co masz chęć doświadczać w swoim życiu. To spotkanie, które kieruje Ciebie do wewnątrz, do swojego centrum. Wspieram Ciebie w tej drodze i pokazuje jak możesz zadbać o siebie w relacjach z innymi ludźmi i jak dbać o przepływ w sobie na co dzień bez poczucia przymusu izolacji, w pełnej zgodzie na siebie.

~ Holistyczny Masaż Tantryczny ~

Budzący do życia, do przepływu, oczyszczający z blokad, ze wstydu, z poczucia bycia niegodną. Zapraszający do ugoszczenie siebie w przyjemności, w rozluźnieniu i puszczeniu napięć i trosk. Może zawierać w sobie dotyk dla całego ciała otwierający na siebie, na przyjmowanie i płynącą z tego przyjemność. Może być pogłębiony o pracę energetyczną połączoną z oddechem. Jest wsparciem w otwieraniu się na własną naturą, ukojeniem dla zmęczonej głowy i odpoczynkiem dla ciała.

~ Masaż Terapeutyczny "Żywe Łono" ~

To masaż i rytuał przygotowany od Kobiet dla Kobiet, którego intencją jest powrót do własnego łona, do domu, którym jesteśmy i z którego zradza się wszystko. To powrót do Matki. Do Macierzy. Do pierwotności w nas. Nauczymy się tutaj tego, jak dbać o ciało którym jesteśmy - poprzez dotyk, poprzez słuchanie jego potrzeb i obejmowanie siebie czułą świadomą obecnością. Rozgościmy się w płynięciu ~ w nasłuchiwaniu tego, co teraz i co żywe w Tobie na ten moment.

Czuła żywa obecność kobiety, która swoją uważnością i miłością oddaje szacunek drugiej kobiecie to głęboko uzdrawiające spotkanie i doświadczenie. Niesie ze sobą wiele darów, którymi są silne społeczności, obfitość duchowa, materialna i zdrowe źródło mocy i mądrości

W poszukiwaniu swojego miejsca - w życiu, w relacji, w partnerstwie - kontakt z niewyczerpywalnym źródłem mocy łona daje niepodważalny wgląd i poczucie, że jesteśmy we właściwym miejscu i czasie. Że wszystko, co czynimy jest zgodne z tym, czego pragniemy dla siebie i dla innych. Połączenie z własnym domem w sobie pozwala odróżnić to, co nam służy od tego, co nie jest nam przychylne. Łączy nas z dobrobytem, łaską i szacunkiem dla siebie i dla życia w ogóle. W końcu rozkwitamy, nabieramy pełni barw i rozświetlamy przestrzeń wokół nas radością i spokojem. Budujemy Nowe na solidnych fundamentach i budzimy do życia spełnienie, którego źródłem jest czysta Obecność w połączeniu z w pełni czującym i zintegrowanym w świadomości ciałem fizycznym.

„Żywe Łono” to propozycja dla Kobiet, które pragną dla siebie wyjścia z niewygody, z dyskomfortu bycia w ciele, z natłoku myśli i odbierającego im poczucie szczęścia - braku. To rytuał i spotkanie, który ma przywrócić czucie. Rozpuścić winę, wstyd i zamrożenia wynikające z dawnych zranień. Opiekujemy się tutaj tym, co potrzebuje troski, uwagi i ciepła. Otaczamy miłującą świadomością, aby zwrócić wolność wszystkim zagubionym częściom nas i pozwolić im powrócić do jedni, do Matki, do źródła, którym jesteśmy.

Sam masaż skupia się na rozluźnieniu podstawy ciała, miednicy, kości krzyżowej i kręgosłupa oraz tkanek miękkich w obszarze brzucha, kości łonowej, ud, oraz może zawierać dotyk i masaż dla wewnętrznych tkanek łona ~ masaż Joni. Celem połączenia tych elementów w masażu jest rozluźnienie tkanek w obszarze miednicy oraz poszerzenie kanału energetycznego wzdłuż kręgosłupa tak aby przywrócić prawidłowy przepływ w całym organizmie.

Rozgość się w mojej przestrzeni.

Jestem tu dla Ciebie. I jestem tu dla Siebie.

Aby wspólnie celebrować czas powrotu. I czas narodzenia Siebie na Nowo. W otuleniu i umiłowaniu. Dla Ciebie. Dla Nas. Ku Nowemu.

 

bottom of page