IMG_9707.jpg

Moim powołaniem jest Kochać.
Cały potencjał, którym jesteśmy.

Moją ścieżką jest bycie w obecności. Z miłością. W wolności dla przejawów ducha i ciała. W zgodzie z przepływem swobodnej kreacji i spontanicznej radości dla życia. Jestem tutaj, aby kochać. Aby czuć i tańczyć cały potencjał, którym jestem. Pragnę dzielić się tym, co we mnie najlepsze, tym co rozpoznałam jako swój dar. Tym co zasila, pozwala wzrastać, uczy, prowadzi i wspiera w kreacji, rozwoju duchowym i wzmacnia w ciele.

W swojej praktyce wykorzystuje dotyk jako formę komunikacji bezpośredniej z człowiekiem. Działam intuicyjnie, patrząc na to, co jest. Wykraczam poza umysł, aby dotknąć zapisanej informacji. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Moja specjalność to kontaktowanie człowieka z jego prawdą, kontaktowanie z potrzebami i przepływem energii życiowej. Na sesjach daję przestrzeń na uwolnienie prawdy i energii dla niej współistniejącej w postaci myśli i emocji. Zapraszam do naturalnego przepływu energii w ciele. Działam w pełni intuicyjnie, ponieważ każdy z nas jest indywidualnością i potrzebuje niepowtarzalnego podejścia i zaopiekowania.  Jestem, aby wskazywać drogę do serca, czucia i własnych korzeni. I pokazywać jak można być poza umysłem i poza ograniczeniami.

Jestem tutaj, aby zaprosić ciebie do życia dla siebie. W spójności, w radości, z lekkością dla wszystkich przejawów ciała, którym jesteś.  Lecz to Ty bierzesz odpowiedzialność za swój proces w tej drodze. Moją rolą jest jedynie oddać Ciebie tobie. Twojej duszy. Twojej ścieżce i drodze ku wolnej radości z Istnienia. 

Z wdzięcznością dla darów, którymi Jesteśmy.

Dotyk Obecności