top of page

Holistic Rebalancing

Holistyczny balans dla ducha i ciała.

Holistyczny Rebalancing jest zakorzeniony w tradycji Jogi, Varmy i Ayurvedy. To praktyka dotyku, masażu i medytacji, pozwalająca na głębokie zestrojenie duchowej natury człowieka z jego fizycznym ciałem.

Holistic Rebalancing Massage jest niezwykle skutecznym narzędziem uzdrawiania i przywracania równowagi ciała i umysłu. Jest to technika łącząca elementy masażu powięziowego, uwolnienia stawów, pracy z tkanką łączną, pracy z energią, refleksologią, technikami Vital Varma (punktów Varma/Marma), pracy z oddechem, świadomością ciała i medytacją. Technika ta zawiera pięć rodzajów dotyku wspierającego i równoważącego pięć elementów naszego systemu: wodę, ogień, powietrze, ziemię i przestrzeń, dobieranych indywidualnie i proporcjonalnie w zależności od konstrukcji i budowy ciała. Zawiera także element synchronizacji czakr.

6f3df3a3-e601-45b5-9f98-62dea39b2479.JPG

Uzdrawianie następuje poprzez zestrojenie energii ciała i umysłu z naszą esencją. Ciało i umysł posiadają naturalną zdolność powrotu do równowagi i samouzdrawiania. Posługując się skutecznymi technikami, w tym m.in. energią miłości i medytacyjną obecnością, uzdrowiciel staje się kanałem uzdrawiania. Nie jest to kwestia "ślepej wiary", lecz opanowania naukowych narzędzi, doświadczenia i integracji.

Dar za spotkanie: 250-450pln 
(Możliwa opcja na 4 ręce: 550 - 660 pln
Czas trwania spotkania do 2,5h

Jeśli czujesz, że finansowy dar za spotkanie jest dla Ciebie wyzwaniem, możesz skorzystać z częściowej lub całościowej możliwości alternatywnej wymiany energetycznej, po wcześniejszym ustaleniu.
>> Szczegóły tutaj <<

Zapraszam osoby potrzebujące zaprosić do swojego życia więcej balansu, równowagi i spokoju, a także chcące zadbać o profilaktykę własnego zdrowia na co dzień.

bottom of page