top of page

pt., 01 wrz

|

Lokalizacja Do ustalenia

TERAPEUTYCZNA SESJA TANTRYCZNA

Spotkanie o wymiarze uzdrawiającym. Uruchamiające i pobudzające przepływ energii życiowej. Ukierunkowane na integrację ducha i ciała. Sprzyja zmianom i przyspiesza proces manifestacji w materii. Oczyszcza i budzi do życia.

TERAPEUTYCZNA SESJA TANTRYCZNA
TERAPEUTYCZNA SESJA TANTRYCZNA

Czas i lokalizacja

01 wrz 2023, 19:00 – 31 gru 2023, 19:00

Lokalizacja Do ustalenia

O wydarzeniu

Tantra służy głębokiej transformacji, oczyszczeniu na wielu poziomach i zmianie. Przebudza do życia, rodzi nowe i wypala stare. Daje głęboki wgląd we własną naturę. Pozwala na nieskrępowaną eksplorację siebie i podróż do własnego serca poprzez oddech i oddanie siebie w zaufaniu. Rozmraża zastoje, rozbudza, pobudza, obnaża prawdę. Jest niezastąpioną ścieżką w drodze do poszerzania siebie i zgłębiania nowych stanów świadomości.

Spotkanie w intencji uzdrowienia polega na objęciu świadomością tematu z którym aktualnie jesteś i którego transformacji chcesz się podjąć. W trakcie sesji używamy narzędzi i technik tantrycznych takich jak: praca z energią poprzez świadomy oddech, obecny dotyk, masaż czy medytację prowadzoną. Na tym spotkaniu zapraszasz siebie do uwolnienia tego, czego już nie potrzebujesz. I otwierasz się na nową czystą przestrzeń w sobie.

Czas trwania spotkania: do 3h Darowizna za spotkanie: 850 - 1250 zł

WIĘCEJ 

____________

 O czym jest sesja tantryczna

Informacje przed spotkaniem

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page