top of page

niedz., 10 wrz

|

Poddębice

RYTUAŁ DOTYKU W DUCHU TANTRY :: TERMINY WRZESIEŃ :: PODDĘBICE

RYTUAŁ DOTYKU W DUCHU TANTRY to podróż z dotykiem o wielowymiarowym poziomie odczuwania. Podczas spotkania zapraszany jesteś do pogłębienia oddechu aby Twoja energetyka była cały czas aktywna. Dzięki temu masz możliwość poczuć i doświadczyć więcej niż na zwykłym tradycyjnym masażu.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
RYTUAŁ DOTYKU W DUCHU TANTRY :: TERMINY WRZESIEŃ :: PODDĘBICE
RYTUAŁ DOTYKU W DUCHU TANTRY :: TERMINY WRZESIEŃ :: PODDĘBICE

Czas i lokalizacja

10 wrz 2023, 19:00 – 30 wrz 2023, 19:00

Poddębice, 99-200 Poddębice, Polska

O wydarzeniu

RYTUAŁ DOTYKU W DUCHU TANTRY to podróż z dotykiem o wielowymiarowym poziomie odczuwania. To znaczy, że nie jest to zwykły masaż i nie skupiamy się tylko na fizycznym dotyku tkanek ciała lecz obejmujemy świadomością całą Twoją energetykę: aury, które nie są widoczne ludzkim okiem, a jednak istnieją i możemy poprzez nie odbierać sygnały, uzdrawiać siebie i podróżować w innym niż tylko w fizycznym wymiarze. 

Rytuał zawiera w sobie różnego rodzaju dotyk: od eterycznego, subtelnego po mocny docisk na tkankach. Rytuał jest bardzo intuicyjny. Podczas spotkania zapraszany jesteś do pogłębienia oddechu aby Twoja energetyka była cały czas aktywna. Dzięki temu masz możliwość poczuć i doświadczyć więcej niż na zwykłym tradycyjnym masażu. 

Przed rytuałem rozmawiamy o Twoich granicach oraz intencji. 

Dotykiem może być objętę całe Twoje ciało. Dzięki temu może być głęboko uzdrawiający oraz pozwalający na holistyczną integrację siebie na wielu poziomach. Rytuał może zawierać w sobie również elementy masażu z użyciem ciepłego oleju naturalnego.

Zapraszam Ciebie do Poddębic (woj. łódzkie) 

Czas spotkania 1,5h - 2h

Dar za rytuał 350 - 450 zł (na stole do masażu)

Dar za rytuał 550-650 zł (na macie) 

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy:

>> ZAPISY NA WRZESIEŃ <<

_______

Dotknij siebie czule

www.dotykobecnosci.com

 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page