top of page

SENSUAL - a deeply relaxing massage with love in the spirit of Tantra

Spotkanie w drodze/ w Twojej osobistej przestrzeni lub w trybie wędrownym i podróżniczym 

To unikalne spotkanie, kreowane na potrzeby Twojego wewnętrznego subtelnego świata. Stawiam się w odpowiedzi na potrzeby natury duchowej, emocjonalnej, relacyjnej i wspierające przepływ życia. 

Każdy punkt tego spotkania staje się elastyczny. Dzięki temu, że odbywa się w nich pełna i transparentna komunikacja. 

Wiesz czego potrzebujesz. I wiesz lub możesz zapytać - jakie możliwości mam w swoich zasobach. Spotkanie ma charakter kontemplacyjny, w pełnym rozluźnieniu. Z przestrzenią na wszystkie wrażliwe części Ciebie. Pomagam je wydobyć poprzez swoją obecność. Zapraszam do bycia w prawdzie. Pokazuje niewygody i kieruję ku miękkości.

Spotkanie może zawierać w sobie pracę / praktykę z ciałem. Uwalnianie napięć fizyczno - emocjonalnych. Rytuał masażu sensualnego i tantrycznego. Rytuał dotyku indywidualnie dopasowany do potrzeb Twojego ciała. Wsparcie w kontekście zmiany, przemiany, wchodzenia na nową ścieżkę. Wielowymiarowe towarzystwo i przyjaźń. 

Relacje są motorem moich działań. Chętnie opowiadam o sobie i chętnie otwieram się na ludzkie dary i głębokie słuchanie tego, co płynie. Moją misją jest łączyć, wspierać i zapraszać do naturalnego przepływu życia w nas. 

Donacje za spotkania z dojazdem to 2400 do 3600zł w zależności od odległości, do której miałabym dojechać. Przed spotkaniem zapraszam do rozmowy telefonicznej lub video. Możesz również wcześniej odwiedzić mnie stacjonarnie w mojej przestrzeni. 

bottom of page