top of page

Heart Medicine

Teacher, Healer,
Guide of human souls and bodies. Restorer. The Feeder who flows here and there.

Traveler. Unchanging in feelings. Receiving. Open to the lights and shadows of our spiritual incarnations. Nourishing and nourishing the essence of our human forms.  Love - because we are talking about it. Flowing with uncharted shape in the undiscovered depths of the dreams of our hearts. Illusory but how real. Renewing, cleansing, giving birth again. Shepherdess souls.

A creator of luminous reality. A radiant sister, mother and lover. Fiery sorceress. A human savior in the hazy reality of imaginary dreams. Feeds. Brings to life. He revives the deepest darkness. It gives space and courage to become a dance of fiery potential. It breaks away, disenchants, restores the original peace and harmony. It gives birth.

You. Me. In a journey for closeness, for being together, for being. Swim. It nourishes the breathless thinking and working people. It cleans with an ocean of peace. Is. It charms the space with cleanliness, not being forced, and not being made. It returns freedom by letting go of the dams of the mental framework, returning the flow of life to its primal force.

Together with us, our inner will - it is able to penetrate every nook and cranny of the soul, dissolve all stagnation, bring back to life the deepest death. Without hesitating, it dives deep into the dark nature of humanity.
 

She had come all the way here to thin the stuffy land anew. To soften, free, regenerate. Out of the dark fog. Frozen bodies. Lost hearts. He comes to greet us with a tender breath, a brisk morning. The present touch, a warm gust of silence. Is. Swirls with sweet delight. It lifts us to the stars. It allows you to live again.

Thank you for being there. It is she who does it for you.

~ A Touch of Presence ~

Serce. Jest dla mnie najdoskonalszym ośrodkiem transformacji jakie poznałam do tej pory. Oczyszcza mnie ze złudzeń. Transformuje do lżejszego życia. Zaprasza do bycia w otwartości. Rozpuszczając lęki, obawy, zatrzymania, zamrożenia. 

 

Jest dla mnie drogowskazem. Który nie wskazuje na żaden z kierunków. Po prostu Jest z całością tego czym jestem. Z całą prawdą i nieprawdą o mnie. Ze wszystkim co zapożyczyłam od innych i ze wszystkim co sama stworzyłam we własnej głowie. Jest kryształem. Świadomością, która budzi. I przeobraża. Która pozwala przyjąć to, czego czasami przez lata nie możemy strawić przy pomocy umysłu.

Jest ośrodkiem, które klaruje w nas zaufanie. Pozwala, aby życie stało się lekkim. Jest pokarmem duszy.  Jest oazą do której zawsze możemy powrócić. Gdy czujemy mentlik. Gdy stajemy w chaosie. Gdy nie wiemy dokąd pójść. Gdy boli i jest źle. Zawsze wtedy przypominałam sobie, że ono jest. Najwybitniejsza technologia, która wypełnia nasze ciała. Niestrudzona. Niewymagająca nakładu energii. Ponieważ sama w sobie jest jej źródłem.

Zapraszam na wspólne medytacje z Oddechem Serca w intencji oczyszczenia siebie z tego, co potrzebujemy już puścić, odpuścić, rozmrozić, rozmiękczyć, oddać większemu w nas. I stać się na nowo dziećmi. Niewinnością. Wolnością. I przestrzenią poza granicami wszelkiej struktury. 

Zapraszam na kontemplację siebie poprzez serce. Oddanie się jego prowadzeniu i pozwolenie, aby mogło podziałać poza naszymi pomysłami i wizjami. Aby mogło uruchomić najgłębsze procesy samouzdrawiania i przepływ rzeki życia w nas.

Zapraszam jeśli Cię woła zielona ścieżka przebudzenia i chęć doświadczania bezwarunkowej wolności.

Spotkania z Sercem to moja misja, służba i najpiękniejszy dar, który pozwala poczuć całe spektrum uczuć w nas. Pozwala dotrzeć w najgłębsze zakątki naszej natury i wydobyć z nich cały potencjał, którym jesteśmy. Spotkania z Sercem są wolne od struktury, metody, jakiejkolwiek techniki. Spotykamy się i oddychamy tym, co żywe w nas. Aktywując ośrodek serca i pozwalając mu działać ku wewnętrznej wolności w nas. 

Dostępne opcje spotkań: online lub offline, w różnych zakątkach Polski (bieżące informacje, gdzie jestem: na profilu FB @Dotyk Obecności). Opłata za spotkanie: wyłącznie darowizny. Czas spotkania: w zależności od potrzeb. 

Do zobaczenia! 

bottom of page