top of page

indywidualne sesje online
Coching / Mentoring    

Indywidualne sesje online to spotkania na żywo - poprzez Whatsup, Skype lub inny komunikator - które pozwolą nam spotkać się pomimo odległości i zapoczątkować Twoją zmianę już z miejsca, w którym jesteś teraz. W swoim domu lub gdziekolwiek teraz jesteś.

Prowadzę ludzi intuicyjnie, zgodnie z przepływem energii na ten moment. Zajmujemy się obszarami, których dotykanie ma polepszyć jakość Twojego życia, usprawnić przepływ energii życiowej, oczyścić umysł z tego co zbędne i ubogacić Ciebie w sferze duchowej i materialnej.

W swojej indywidualnej praktyce i na ścieżce wewnętrznego rozwoju zajmują mnie tematy takie jak     
 

- zdrowa seksualność

- obfitość duchowa i materialna

- uzdrawianie dotykiem
- bliskie relacje ze światem zewnętrznym i wewnętrznym
- zdrowie emocjonalne
- zdrowie psychofizyczne
- profilaktyka życia w harmonii i przepływie

W relacji ze sobą i z innymi ludźmi dążę do spotkań w prawdzie i transparentnym przepływie, który daje nam klarowność i realny wymiar połączeń, mający odzwierciedlenie w jakości społeczności, którą budujemy na co dzień. Jest to istotne jeśli pragniemy życia w połączeniu z innymi a jednocześnie chcemy doświadczać stanu wewnętrznej wolności, który jest bazą i gruntem do wspólnej kreacji i czerpania z niej obfitości zarówno w wymiarze duchowym jak i materialnym.

Zapraszam Ciebie do wspólnej podróży, którą możesz zapoczątkować już teraz, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz - zmiana jest blisko. Twoja decyzja determinuje jej zaistnienie w Twoim codziennym życiu. Przyjdź jeśli jesteś gotów odkryć jej owoce!

 

Możliwe jest spotkanie się w formie video lub audio za pośrednictwem komunikatorów takich jak: Skype, Telegram, WhatsUp  Messenger lub tradycyjny kontakt telefoniczny. Twoja inwestycja dla pierwszej sesji to dowolna darowizna. Każde kolejne ustalane indywidualnie. Zapraszam serdecznie do odkrywania swoich skarbów i potencjałów. Zacznij już dziś, a efekty z pewnością mile Cię zaskoczą.

 

Z wdzięcznością i miłością.
Justyna ~ Dotyk Obecności.

bottom of page