"DOTYK OGNIA I WODY"

Sesja uwalniająca w kontakcie

Podróż z dotykiem, mająca na celu uwolnienie siebie z iluzji, przekonań, wiary i  kłamstw, w które jeszcze wierzysz. Sesja, na której będziesz miał / miała możliwość uwolnić się od balastu emocjonalnego i historii z dawnych lat. Spotkanie,  które otworzy tobie drzwi do zdrowia, wolności spójnego odczuwania siebie.

Dotyk Ognia i Wody to spotkanie w pracy z ciałem i duchowy mentoring w jednym. Pracujemy na biologicznej jednostce - czyli na twoim ciele - będąc jednocześnie w ciągłym kontakcie ze sobą na poziomie myśli i słów. Otrzymujesz ode mnie dotyk ognia, który idealnie celuje w miejsce, z którego chcesz uwolnić zatrzymaną energię - dzięki temu będziesz miał jej więcej w codziennym życiu.

Na bieżąco komunikujesz o tym, co do ciebie przychodzi w trakcie sesji i wspólnie pozwalamy temu odejść. To sposób pracy, który pozwoli tobie na głęboki wgląd we własne zapisy energetyczne mieszkające w twoim ciele, których dostarczył ci umysł. Od tej pory, będzie towarzyszyła ci świadomość, że każda myśl jakiej pozwolisz wyprodukować się - zostaje z tobą - czasami nawet do końca życia, robiąc śmietnik i  wprowadzając destrukcję w twoim ciele. 

Dotyk wody będzie nam potrzebny do tego, aby ukoić układ nerwowy, po robieniu porządków. Wygładzić, obmyć, oczyścić z resztek. To ma wprowadzić ciebie w stan relaksu i równowagi, abyś mógł na nowo - uporządkowany - zacząć swoje nowe życie w czystości i lekkości. 

Obie te jakości - woda i ogień - są nam potrzebne, aby żyć w harmonii . W jednoczesnym przepływie i działaniu.  W sprawczości i odpuszczeniu. W równowadze, o którą potrzebujemy dbać, aby żyło nam się dobrze i miło. 

Sesja odbywa się zwykle na stole do masażu lub na macie jeśli pracujemy również z ciałem. Ale bywa, że wystarczy spotkanie oko w oko i już się zadziewa, to co potrzebujesz.

 

Zanim do mnie zadzwonisz w celu umówienia się na spotkanie, skontaktuj się z tym, czego głęboko w sobie potrzebujesz na ten moment. Z czego się oczyścić, co uwolnić, co odpuścić. Czemu zrobić miejsce i nową przestrzeń. Bądź w kontakcie ze sobą. Tylko tak będziesz miał, będziesz miała szanse w pełni skorzystać z tego unikalnego spotkania. 

 

Zarezerwuj 2,5h na spotkanie.

Datek: 350pln

Bądź w gotowości na najlepsze. Na cud. Nagłe ozdrowienie. Oczyszczenie i uleczenie się. Twoja dobra myśl to zwiastun dobrej przyszłości. Niech więc będzie taka dla ciebie.