top of page

"Dotyk Ognia i Wody"

Sesja uwalniająca w kontakcie

Sesja, na której będziesz miał / miała możliwość uwolnić się od balastu emocjonalnego i historii z dawnych lat. Spotkanie,  które otworzy Tobie drzwi do zdrowia, wolności spójnego odczuwania siebie.

Dotyk Ognia i Wody to spotkanie w pracy z ciałem i duchowy mentoring w jednym. Pracujemy na biologicznej jednostce - czyli na twoim ciele - będąc jednocześnie w ciągłym kontakcie ze sobą na poziomie myśli i słów. Otrzymujesz ode mnie dotyk ognia, który idealnie celuje w miejsce, z którego chcesz uwolnić zatrzymaną energię - dzięki temu będziesz miał jej więcej w codziennym życiu.

Na bieżąco komunikujesz o tym, co do Ciebie przychodzi w trakcie sesji i wspólnie pozwalamy temu odejść. To sposób pracy, który pozwoli Tobie na głęboki wgląd we własne zapisy energetyczne mieszkające w ciele, których dostarczył umysł na przestrzeni lat. 

Dotyk wody będzie nam potrzebny do tego, aby ukoić układ nerwowy, po robieniu porządków. Wygładzić, oczyścić, ukoić. To ma wprowadzić Ciebie w stan relaksu i równowagi, abyś mógł na nowo - uporządkowany - zacząć swoje nowe życie w czystości i lekkości.  

 

Obie te jakości - woda i ogień - są nam potrzebne, aby żyć w harmonii . W jednoczesnym przepływie i działaniu.  W sprawczości i odpuszczeniu. W równowadze, o którą potrzebujemy dbać, aby żyło nam się dobrze i miło.  Sesja odbywa się na stole do masażu. Ale bywa, że wystarczy spotkanie oko w oko i już zadziewa się to, co potrzebujesz.

 

Zanim do mnie zadzwonisz w celu umówienia się na spotkanie, skontaktuj się z tym, czego głęboko w sobie potrzebujesz na ten moment. Z czego się oczyścić, co uwolnić, co odpuścić. Czemu zrobić miejsce i nową przestrzeń. Bądź w kontakcie ze sobą. Tylko tak będziesz miał, będziesz miała szanse w pełni skorzystać z tego unikalnego spotkania.

Zarezerwuj: 2h na spotkanie.

Dar za rytuał: 300 - 450pln

Jeśli czujesz, że finansowy dar za spotkanie jest dla Ciebie wyzwaniem, możesz skorzystać z częściowej lub całościowej możliwości alternatywnej wymiany energetycznej, po wcześniejszym ustaleniu.
>> Szczegóły tutaj <<

Bądź w gotowości na najlepsze. Na cud. Nagłe ozdrowienie. Oczyszczenie i uleczenie się. Twoja dobra myśl to zwiastun dobrej przyszłości. Niech więc będzie taka dla ciebie. 

bottom of page