top of page

"Dotyk Obecności"

Rytuał uzdrawiający

To spotkanie o transformacji, uzdrowieniu i zmianie.
To wizja przyszłości, której być może doświadczysz podczas tego spotkania wewnątrz siebie.

"Dotyk Obecności" to rytuał odbywający się z intencją uzdrowienia i wzmocnienia przepływu energii. Pracujemy na poziomie ducha, ciała fizycznego. Podczas rytuału jestem "narzędziem" - wskazuje na to, co potrzebuje być zobaczone, uznane, otulone, czy odblokowane. Wskazuje na zastoje, odłączenia, braki w przepływie.

 

Wspólnie, zgodnie z intencją przyjmującego, ustalamy ramy rytuału, które będą nas prowadzić. Sam ustalasz na ile możesz i jesteś  w stanie się otworzyć, co uwolnić, i co przyjąć do świadomości. Proces uzdrowienia zadziewa się zawsze na tyle, na ile jesteś gotów, aby przyjąć. 

Pracuję wedle prowadzenia intuicyjnego. Dobieram elementy zgodne z tym, co jest na ten czas, żywe w Tobie. Rytuał odbywa się na stole do masażu. Trwa 1 godzinę. Na całe spotkanie zarezerwuj ok 2h. Przed rytuałem powstrzymaj się od jedzenia. Pij dużo wody. I przygotuj intencję, z którą chcesz pracować. Otwórz się na przepływ, a na pewno się zadzieje. 

Zarezerwuj: 2h na spotkanie.

Sugerowany Dar za rytuał: 280-550pln (lub inna forma wymiany)

Jeśli czujesz, że finansowy dar za spotkanie jest dla Ciebie wyzwaniem, możesz skorzystać z częściowej lub całościowej możliwości alternatywnej wymiany energetycznej, po wcześniejszym ustaleniu.
>> Szczegóły tutaj <<

bottom of page