top of page

Kobieta

Jest stworzeniem kosmicznym

Jest w mocy Łona w którym zapisane są wszystkie gwiazdy.
Ma dostęp do nocy i mroku. Jest uhonorowana w duchu jako ta, która ma moc stwarzania z pozornie niczego. Lecz w swym zasięgu ma wszystko, czego potrzebuje.

Kobiecość rozkwita gdy ma ku temu przestrzeñ. Karmi łagodnością, czułym sercem, wrażliwością. Jest zabawą, jest spokojem, jest lekką zwiewną otuliną.

Kobiecość ma w sobie wiele znaczeń. Wiele możliwości do których może stanąć człowiek będący pod jej wpływem i w jej ciele. To nieograniczone niczym pole, spektakl bezmiarowości i płynącego bezkresu.

Na ziemi manifestuje się jako cud. Jest po to by uraczać pięknem, lekkim spojrzeniem, dotykiem który przemienia. Kobieta jest o transformacji. Dlatego dbałość o jej zdrowie jest podstawą dla całych społeczności.

W kobiecie możesz odnaleźć milion razy więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Bo kobieta to bezmiar. Nieskończoność. Ktokolwiek zagościł w jej progach wie, że podróż z nią nie kończy się nigdy.

​​​

LOTOS.png

Zadbaj o siebie kobieto dzisiaj. Teraz. A może za chwilę. Gdy poczujesz w sobie gotowość by stanąć do swojego przeznaczenia. To spotkanie ze sobą jest o zobaczeniu tego, w czym jesteś i tego z czego powstałaś. To spotkanie jest o Tobie, którą myślisz że jesteś, a jednocześnie otwieramy w nim drzwi dla Ciebie którą czujesz, że chcesz dla siebie być.

 

Zapraszam Ciebie do przestrzeni eksploracji. Siebie w poddaniu. W zaufaniu do tego, co płynie w Tobie. Zapraszam Ciebie do przywitania siebie w swojej prawdzie, w swoim głosie, w materialnym poczuciu i wymiarze. Zapraszam do odkrycia siebie na nowo.
 

 Będziemy karmić się uważnością, obecnym dotykiem, słuchaniem ~ ucząc się przyjmować to, z czym i o czym jesteśmy na ten moment. Zapraszam jeśli masz chęć ujrzeć siebie pełną. Zadowoloną z siebie. Uczciwą wobec siebie. I prawdziwą. Taką jaką potrzebujesz odczuwać i jaką masz ochotę być.

'ja widzę'

Spotkanie W Prawdzie 

Patrzymy na to, co jest. Bez chęci zmiany, bez potrzeby uzdrawiania. Po prostu jesteśmy z tym, z czym jesteś w sobie na ten moment. To ważne, aby otaczać świadomym wglądem, to o czym jesteśmy, czym się stajemy i ku czemu podążamy. Przyjdź z otwartym umysłem. To klucz.

'ja czuję'

Spotkanie W Sercu

To wymiar doświadczania, który uruchamia centrum duchowej natury w nas. Serce jest jak Łono ducha. Jego moc to transformacja. Inicjując to spotkanie zapraszasz siebie w podróż po najdelikatniejszych zakamarkach siebie. To jest o smutku, to jest wybaczeniu, to jest o puszczeniu tego, co minęło. Zaproś siebie w tą przestrzeń by uczcić duchową naturę w Tobie.

'ja wiem'

Spotkanie W Łonie

To czas celebracji Twojej cielesności. Ciała gęstego, materialnego, na maksa czującego i obecnego. To spotkanie, które niesie dary w postaci uwolnienia: od wstydu, od lęku przed oceną, od bycia „nie taką”. To podróż zabierająca Ciebie do tutaj i teraz. Do miejsca, w którym jesteś na co dzień. Czyli do Twojego ciała. Tu masz wszystko, czego potrzebujesz. I radość, i lekkość, łagodność i własną czułą obecność. Jesteśmy tu razem. I z trudnym. I z lekkim.

Praktyka Wyrażania Własnych Potrzeb i Granic

Spotkanie, które uczy Ciebie jasnego wyrażania o swoich potrzebach i ograniczeniach na ten moment. Sięgamy tutaj do tego, w czym jesteś na ten moment. Na ile możesz się otworzyć. I jak zapraszać siebie do eksploracji tego, co masz chęć doświadczać w swoim życiu. To spotkanie, które kieruje Ciebie do wewnątrz, do swojego centrum. Wspieram Ciebie w tej drodze i pokazuje jak możesz zadbać o siebie w relacjach z innymi ludźmi i jak dbać o przepływ w sobie na co dzień bez poczucia przymusu izolacji, w pełnej zgodzie na siebie.

Rytuał Masażu Tantrycznego

Budzący do życia, do przepływu, oczyszczający z blokad, ze wstydu, z poczucia bycia niegodną. Zapraszający do ugoszczenie siebie w przyjemności, w rozluźnieniu i puszczeniu napięć i trosk. Może zawierać w sobie dotyk dla całego ciała otwierający na siebie, na przyjmowanie i płynącą z tego przyjemność. Może być pogłębiony o pracę energetyczną połączoną z oddechem. Jest wsparciem w otwieraniu się na własną naturą, ukojeniem dla zmęczonej głowy i odpoczynkiem dla ciała.

To rytuał i spotkanie, które ma przywrócić czucie. Rozpuścić zamrożenia wynikające z dawnych zranień. Opiekujemy się tutaj tym, co potrzebuje troski, uwagi i ciepła. Otaczamy miłującą świadomością, aby zwrócić wolność wszystkim zagubionym częściom nas i pozwolić im powrócić do źródła, którym jesteśmy.

Sam masaż ma elastyczną, intuicyjną strukturę. Zaczynamy od wstępnej rozmowy, zapoznaniu się i omówieniu potrzeb i granic na sesję. Wszelkie obawy związane ze spotkaniem rozpuszczane są w medytacji od której zaczynamy rytuał. Zostajesz zaproszona do głębszego kontaktu ze sobą poprzez twój własny oddech. Jeśli chcesz dzielisz się wszystkim co wypływa z Ciebie na bieżąco. A jeśli potrzebujesz pozostać w ciszy - jesteś w niej. 

Masażem może być objęte całe ciało, również obszar całej miednicy: kość ogonowa, pośladki, uda, pachwiny, kość łonowa, Joni. Poprzez dotyk odnajdujemy szczególne i kluczowe napięcia abyś mogła zanurzyć się w siebie jeszcze bardziej. Twój oddech prowadzi nas w tym spotkaniu. Życie, które przepływa przez nas daje nam wskazówki i otwiera na nowe możliwości. Płyniemy w zgodzie z tym co jest. Rytuał przeważnie odbywa się na materacu. A do masażu używamy ciepłego naturalnego oleju w połączeniu z aromaterapią olejków eterycznych.​

Czuła żywa obecność kobiety, która swoją uważnością i miłością oddaje szacunek drugiej kobiecie to głęboko uzdrawiające spotkanie i doświadczenie. Niesie ze sobą wiele darów, którymi są silne społeczności, obfitość duchowa, materialna i zdrowe źródło mocy i mądrości.

LOTOS.png

W poszukiwaniu swojego miejsca - w życiu, w relacji, w partnerstwie - kontakt z niewyczerpywalnym źródłem wewnętrznej mocy  daje niepodważalny wgląd i poczucie, że jesteśmy we właściwym miejscu i czasie. Że wszystko, co czynimy jest zgodne z tym, czego pragniemy dla siebie i dla innych. Połączenie z własnym domem w sobie pozwala odróżnić to, co nam służy od tego, co nie jest nam przychylne. Łączy nas z dobrobytem, łaską i szacunkiem dla siebie i dla życia w ogóle. W końcu rozkwitamy, nabieramy pełni barw i rozświetlamy przestrzeń wokół nas radością i spokojem. Budujemy nowe na solidnych fundamentach i budzimy do życia spełnienie, którego źródłem jest czysta Obecność w połączeniu z czującym, zintegrowanym w świadomości ciałem fizycznym.

​​

Napisz jeśli masz dodatkowe pytania.

Z miłością,

Justyna

Dostępne spotkania stacjonarnie w Poddębicach k Łodzi oraz w innych miastach (gościnnie) oraz Online poprzez videorozmowę. 

 

Wszelkie szczegóły dotyczące sesji i spotkania takie jak czas trwania, zakres pracy i praktyki, donacja za spotkanie - ustalane są indywidualnie poprzez formularz zgłoszeniowy. 

 

bottom of page