top of page
"FENIKS" - Tantryczny Rytuał Ponownych Narodzin

 

  spotkanie w duchu Tantry z intencją Ponownych Narodzin. Odrodzenia. Odświeżenia. Przebudzenia do życia i nowego siebie oraz wkroczenia w nowy cykl. Nowy etap ziemskiej podróży jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz odrodzić się, powitać nowy rozdział w swoim życiu, na nowo poczuć przepływ Życia w sobie.

 

Rytuał Ponownych Narodzin to spotkanie z dotykiem w duchu Tantry w intencji otwarcia siebie prawdziwego żywego i czującego. Jest to głęboki proces otwierania serca, ciała, umysłu i duszy dla siebie i po siebie. Zawierający w sobie dotykanie wszystkiego, czym jesteśmy i czym nie jesteśmy. 

 

Tantryczny Rytuał Ponownych Narodzin to zaproszenie do życia w zgodzie z własnym "tak" i "nie". Do życia w przepływie, w drodze do swojej pełni. To zaproszenie do życia w prawdzie. Na własnych warunkach. Bez warunków. To zaproszenie do życia w wolności, w radosnym istnieniu bycia i kochania siebie po prostu. To zaproszenie do nowego siebie. Bez przywiązywania się i przyzwyczajenia do  schematów. To odrodzenie do życia - dosłownie - z popiołów. Jak Feniks odradzający się wciąż na nowo i poruszający blaskiem swojej zmiany. 

Zatem bądź. Odradzaj się i umieraj. Rozpadaj się i składaj wciąż na nowo. Nie przywiązuj się do tego, co było. Nie wiąż się z tym, co jest. Bo Jest tylko na chwilę. I dzięki temu może trwać wiecznie. 

Czas spotkania: 2,5h - 3h

Dar za Rytuał: 450-650 zł

Możliwa opcja masażu na cztery ręce: 850 - 1050zł

Rytuał zawiera w sobie :

~ Wzajemne rozpoznanie siebie;
~ Omówienie Twoich potrzeb, granic oraz intencji;

~ Rytuał masażu na dwie lub cztery ręce wprowadzający w nowy cykl Twojego życia;

~ Czas na integrację po masażu.

bottom of page