top of page
FENIKS - Tantryczny Rytuał Ponownych Narodzin

 

 FENIKS - Rytuał Ponownych Narodzin To autorskie spotkanie w duchu Tantry z intencją ponownych narodzin. Odrodzenia. Odświeżenia. Przebudzenia do życia i nowego siebie. Odkłamania. Odarcia siebie z iluzji i wkroczenia w nowy cykl. Nowy etap ziemskiej podróży. Jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz odrodzić się, powitać nowy rozdział w swoim życiu, na nowo poczuć przepływ Życia w sobie.

 

Rytuał Ponownych Narodzin to spotkanie z dotykiem w duchu Tantry w intencji otwarcia siebie na siebie. Prawdziwego. Realnego. Żywego, czującego.  Jest to głęboki proces otwierania serca, ciała, umysłu i duszy dla siebie i po siebie. Zawierający w sobie dotykanie wszystkiego czym jesteśmy i czym nie jesteśmy. W połączeniu ze sobą na głębokim, pierwotnym poziomie instynktów.  Z którego rodzi się wszystko inne. 

 

Tantryczny Rytuał Ponownych Narodzin to zaproszenie do życia w zgodzie z własnym "tak" i "nie". Do życia w przepływie, w drodze do swojej pełni. To zaproszenie do życia w prawdzie. Na własnych warunkach. Bez warunków. Bez wiary w cokolwiek. Bez życia dla kogoś  i po coś. To zaproszenie do życia w wolności, w radosnym istnieniu bycia i kochania siebie po prostu. To zaproszenie do nowego siebie. Bez przywiązywania się i przyzwyczajenia do  schematów. To wprowadzenie do życia - dosłownie - z popiołów. Jak Feniks odradzający się wciąż na nowo i poruszający blaskiem swojej zmiany. 

Tantryczny Rytuał Ponownych Narodzin to spotkanie, w którym otrzymasz przestrzeń na swoją przemianę. Na śmierć i odrodzenie, które zaprowadzą Ciebie do Ciebie. Nowego. Świeżego. Uziemionego. Wolnego od kłamstw, iluzji umysłu i wiary w cokolwiek. 

Będziesz wolny. Zresetowany. Odpuszczony. Odrodzony. Tak abyś mógł na nowo stać się światem dla siebie. Poczuć i pokochać to  czym jesteś w momencie śmierci i ponownych narodzin. Bo ten cykl nigdy się nie kończy. Zawsze zatacza krąg. Czy tego chcesz czy nie. 

 

Zatem bądź. Oradzaj się i Umieraj. Rozkładaj i składaj wciąż na nowo. Nie przywiązuj się do tego co było. Nie wiąż się z tym co jest. Bo Jest tylko na chwilę. I dzięki temu może trwać wiecznie. 

Rozkoszuj się zmianą. Bądź nią. I przejawiaj się w wolnej prawdzie swojego serca. Temu służy Tantryczny Rutuał Ponownych Narodzin. Prawdzie bijącego w Tobie serca. To jedyne co masz. I do czego powołany zostałeś, aby się tym dzielić. Żyj będąc istotą życia. Żyj w harmonii ze źródłem, którym jesteś. Nic innego nie masz do zrobienia.

bottom of page