To spotkanie dające przestrzeń.

Przestrzeń dla naszej wrażliwej, kochającej natury, dla bliskości ze sobą w relacji z drugim człowiekiem i dla prawdy, którą jesteśmy. To nauka o byciu blisko, o byciu w razem, o dotyku i dzieleniu wspólnie intymnej przestrzeni.

Ceremonia Bliskości
- sztuka bycia razem -

Ceremonia Bliskości to spotkanie o czystości w nagości, o prawdzie naszej natury, o pierwotnych lękach i miłości dla nich. To przestrzeń dla pokochania siebie z całą swoją historią z przyzwoleniem na poddanie i oddanie tego, co nie jest już potrzebne. Przestrzeń na rozpuszczenie obaw, wstydów, przekonań o sobie, mentalnych wyobrażeń o tym jak powinno być, o tym, co wypada, co nie wypada, co wolno i czego nie wolno. Miejsce na rozpuszczenie wszystkiego, co zabiera wolność, co napina, zaciska, zamyka. Przestrzeń na uwolnienie Rzeki Życia, swobodnego przepływu esencji życia i jej wszelkich przejawów.

Ceremonia Bliskości to sztuka bycia w nagości z drugim człowiekiem, w intymnej relacji, która ma pomóc tobie otworzyć się przede wszystkim na siebie, na swoją wewnętrzną naturę, na swoje ciało i duszę. To przestrzeń na przyjmowanie miłości, bliskości, dotyku i obecności drugiego człowieka. To przestrzeń również dla twoich darów, które niesiesz, które potrzebujesz wyrazić. Jest tu miejsce na twój dotyk, na twoją miłość, twoją potrzebę podzielenia się sobą z poszanowaniem naszych wspólnych granic, z połączeniem w sercu, ze światłem przejrzystej Świadomości.

Ceremonia Bliskości to spotkanie o Miłości dla Miłości z uhonorowaniem cudu jakim jest Człowiek, jego ciało i pierwotna natura. To powrót to dziecka w nas, do niewinności, radości i lekkości bycia. Powrót do przestrzeni otwartego serca, czystego umysłu i żywego ciała. To spotkanie o nagości, o prawdzie, o byciu w jednym miejscu na osi czasu, a jednocześnie byciu wszędzie i wszystkim. To spotkanie o Duchu Miłości który zamieszkuje nasze Dusze, prowadzi je i odsłania dla nas najlepszą drogę.

Poczuj co w tobie, z czym jesteś teraz, z czym w sobie chcesz się spotkać, co uzdrowić, co odpuścić, z czym się zmierzyć. Poczuj gotowość do stanięcia przed sobą w nagości, bez masek, z Miłością, z obecnością drugiego człowieka, w bliskości, w Razem. Poczuj ile gotów jesteś przyjąć, ile potrzebujesz dać. Czym chcesz się nakarmić, czym chcesz obdarować? Poczuj jak blisko chcesz podejść, jak głęboko połączyć, na ile siebie otworzyć? Zobacz jak cię to odżywia, co w tobie odkrywa, jakie dary tobie niesie. Sprawdź czym ta podróż jest dla Ciebie.

Do tej podróży przygotuj intencję jaka będzie Ciebie i Nas prowadzić w tym spotkaniu. Poczuj swoje potrzeby, skontaktuj się z tym, co w tobie żywe na ten czas. Zbadaj - co chcesz w sobie odkryć poprzez to spotkanie? Czego się dowiedzieć? Co poczuć? Co przeżyć? Czego doświadczyć? A może czegoś się nauczyć? Poczuj prawdę o sobie na teraz. To ona nada tempo i kierunek w tej podróży. Bądź ze sobą szczery. Bądź ze sobą szczera. 

Bądź przygotowany, Bądź przygotowana na najlepsze. Na to, co potrzebujesz aby wydarzyło się dla Ciebie i wzmocniło Twoje poczucie Siebie!

Ceremonia Bliskości jest możliwa i dostępna dla osób, przyjmujących sesje tantryczne regularnie.

Czas trwania - 3h lub dłużej
Datek za "Ceremonię Bliskości" - 800pln