top of page

Ceremonia Bliskości

Blisko. Jeszcze bliżej

Celebracja życia na cztery czułe, kochające dłonie. To spotkanie w uważności. Z dotykiem. I w bliskości. Serc, oddechów i czułych dłoni. To spotkanie o nas w miłości. Miłujących i Przyjmujących. Opiekę, bliskość i żywą Obecność. 

Jesteśmy tu by czcić. Ducha w nas. I ciało, którym On jest. Jesteśmy tu aby obdarowywać. Kochaniem. Czuciem. Radością płynącą z głębi ziemskich istot w nas. Jesteśmy tu, by podarować Ci chwilę, moment, przestrzeń i czas, w którym będziesz mógł. W którym będziesz mogła. Odnaleźć na nowo swój dom. Dostąpić mocy serca i obecności, którymi w istocie swojej jesteśmy. Każdy z nas. 

Tworzymy tą przestrzeń, przestrzeń celebracji, troski i czułości, aby łagodność znów powróciła. Aby Serce ponownie mogło żyć. Aby umysł mógł odetchnąć od codziennych zadań. Jesteśmy tu, by celebrować i rozniecać ogień. Jesteśmy, aby przypominać, łączyć i świętować każdy dzień.  Jesteśmy tu dla siebie. Dla Ciebie. I dla Nas. Jesteśmy, by wspólnie rodzić Czas.

Ceremonia Bliskości na cztery czułe i kochające dłonie to przestrzeń odpoczynku, relaksu, odpuszczenia i ukojenia. Wszystkiego co potrzebuje łagodności, przytulenia, modlitwy i zasilenia. W radość i światło. Tworzymy tą przestrzeń, aby wspólnie celebrować " t e r a z ".  Zapraszamy Ciebie jeśli potrzebujesz urodzić się na nowo. Pobyć ze sobą bez skrępowania. W pełnym zaufaniu dla siebie, dla ciała w którym jesteś i dla uczuć, które rodzi Twoje serce. Jesteśmy. Dla Nas. 

Dorota 

Opiekuńcza dusza, dobrodziejka. Stoję w otwarciu do każdej Istoty, która pragnie poczuć siebie w prawdzie. Robiąc miejsce dla tego, co jest gotowe by się ukazać. Rozpoznaję Cię. Transformuję na bieżąco, by żyć w pełni TERAZ. Równowaga to dla mnie słowo klucz. Uwielbiam rozkochiwać się w życiu, głośno śmiać się i płakać, czuć siebie w naturze i tańcu. 

Justyna

Jestem, aby wspierać potencjał Życia w każdym z nas, który jest darem i światłem dla naszych duchowych istot. Moją ścieżką jest bycie w Obecności. Z miłością. W wolności dla przejawów ducha i ciała. W zgodzie z przepływem swobodnej kreacji i spontanicznej radości z życia.
Ukochuję moment Teraz.

Czas trwania ceremonii: 3 - 5h
Dar: 1600 - 1900 pln

Spotkanie zawiera w sobie:
~ Wzajemne rozpoznanie siebie
~ Medytację
~ Praktykę świadomego oddechu
~ R
ozmowę o Twoich potrzebach
i
 naszych wspólnych granicach;

~ Omówienie zasad pracy z energią;

~ Rytuał masażu na cztery kochające dłonie;

~ Czas na integrację po masażu,
~ Wspólny posiłek.

Jeśli czujesz, że finansowy dar za spotkanie jest dla Ciebie wyzwaniem, możesz skorzystać z częściowej możliwości alternatywnej wymiany energetycznej, po wcześniejszym ustaleniu.
>> Szczegóły tutaj <<

Poczuj, co jeszcze możesz dla Siebie zrobić. 
Z Miłością, Justyna i Dorota.

bottom of page