Tantra na 4 ręce

"BOSKIE CIAŁO"

Wznieś się ponad to, co znasz.
Pozwól sobie na podróż w nieznane.

Tantra na 4 czułe i kochające dłonie to całkiem nowe i poszerzone doświadczenie zabierające do gwiazd i otwierające nieboskłon wewnętrznej percepcji o nieskończoność.

Zaproś siebie w tę podróż z czułością. Z objęciem wszystkiego, co w Tobie i z Tobą na ten czas żywe. Obejmij siebie swoim sercem. Zanurz ciało w zmysłach i głęboko czuj wszystko czym jesteś. Pod opieką ciepłych, ukochujących - każdy zakamarek ducha w ciele - dłoni, będziesz mógł, będziesz mogła dostąpić niezwykłego rytuału i ceremonii uświęcenia rzeki życia, którą jesteś.


Podczas spotkania otrzymasz od nas opiekę, ciepło i magię czterech dłoni tańczących i podróżujących w przestrzeniach Ciebie, które postanowisz w sobie odkryć na nowo lub poraz kolejny w całkiem nowym wymiarze. Poza czasem. Poza lądem, który znasz. Poza przestrzenią, do której przywiązał się Twój umysł. Doświadczanie czterech dłoni na swoim ciele podczas masażu to niezwykłe, pełne obfitości i niespodzianek przeżycie. Przeżycie, które przełamuje bariery. Przeżycie, które rozpuszcza to, z czym chcemy się pożegnać. Doświadczenie, które otwiera na nowe i na więcej.

Pod czułym przewodnictwem miłujących głęboko serc otrzymasz od nas dawkę zmysłowych wrażeń cielesnych jak i dostąpisz uzdrowienia na poziomie ducha. Który zaproszony do tańca, oczyści twój umysł ze złudzeń, pozwoli opróżnić "zbyt wiele" i pomoże zrobić przestrzeń dla tego, co potrzebujesz zaprosić do swojego nowego życia. Tantryczny rytuał na 4 ręce to przede wszystkim uczta dla zmysłów, pogłębiająca czucie i otwierająca na pozaziemską rzeczywistość. Jest karmiąca na wielu poziomach. Rozbudza wewnętrzne widzenie. I pozwala przebudzić się do siebie na nowo.

Zapraszamy jeśli masz w sobie gotowość i chęć zmiany. Ciekawość doświadczania nowego i puszczenia siebie w nieznane. 

Czas trwania spotkania: do 3h
Sugerowany dar za rytuał: 850-1100pln

Tantra na cztery ręce wykonywana jest cyklicznie w różnych miastach. Aktualne informacje o wydarzeniach możesz śledzić na https://www.facebook.com/dotykobecnosci